Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Tábory

Letný denný tábor

Prečo náš tábor? LEGO®! Iba u nás zažijú vaše deti super leto v tábore s obľúbenými kockami LEGO®. Nielenže zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov, ale si aj zdokonalia technické zručnosti.

DETAIL
PROGRAMU

Letný denný prímestský tábor na ranči vo Vysokých Tatrách

Denný prímestský tábor prebieha v areáli Ranč Monty v Štôle vo Vysokých Tatrách, okrem kociek LEGO a angličtiny Wattsenglish si deti užijú prostredie Vysokých Tatier. Deti autobusom odvezieme každé ráno z Legovne v Poprade a poobede ich privezieme naspäť do Legovne, kde si ich prevezmú rodičia.

DETAIL
PROGRAMU

Letný pobytový tábor na ranči vo Vysokých Tatrách

Týždenný pobytový tábor je predovšetkým o zábave, pohybe, hre s kockami LEGO®, ale aj s bonusom – angličtinou , britským konceptom výučby lingvistu Stefa Wattsa. Tábor je určený pre všetky deti, ktoré majú rady pohyb, zvieratá, tatranskú prírodu, aktivity a hry v spoločnosti iných detí.

DETAIL
PROGRAMU

1-dňový tábor

1-dňový tábor s kockami LEGO® počas polročných prázdnin. Pripravili sme pre deti zábavné chvíle s obľúbenými kockami, zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti.

DETAIL
PROGRAMU

BRICK BY BRICK | Poprad
Popradské nábrežie 17, 058 01 Poprad

0948 60 43 43 poprad@brickbybrick.sk

facebook youtube
 
 
 
 

 
Target
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií