c
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

O nás

 

O NAŠOM CENTRE

Nie sme suchá škola ani obyčajné detské ihrisko. Sme prvé kreatívne centrum na východe Slovenska zamerané na „edutainment“ vzdelávanie. Spájame hru („entertainment“) a vzdelávanie („education“).

                 V našom centre v Poprade môžete:

  • navštevovať organizované kurzy,
  • zažiť jedinečné narodeninové oslavy,
  • zorganizovať akciu pre deti vašich zamestnancov,
  • stráviť super deň v denných alebo pobytových táboroch

  • zorganizovať zábavné teambuildingové firemné a súkromné akcie,

  • vzdelávať sa v angličtine britským konceptom Wattsenglish

  • alebo sa do sýtosti zahrať s kockami LEGO®.

 

Naša oblasť je STEM (science, technology, engineering, maths) - rozvíjame praktické zručnosti detí najmä v technických smeroch. Tento koncept pochádza z USA, kde bol otestovaný a teší sa veľkej obľube u detí aj rodičov. Vzdelávaniu sa v Poprade venujeme dlhodobo, patríme do rodiny Jazykovej školy TARGET. Všetky kurzy a aktivity s kockami LEGO® však prebiehajú v slovenčine! :-)

 

Naše centrum bolo pripravené podľa najnovších trendov a poznatkov v oblasti vzdelávania – vytvoriť podnetné a motivujúce prostredie, kde každé dieťa rozvinie svoj potenciál. Každá jeho časť bola navrhnutá architektmi a inšpirovaná zahraničnými skúsenosťami. Naše triedy sú prispôsobené požiadavkám detí a zároveň sme nezabudli ani na zónu pre rodičov a učiteľov. K dispozícii máme všetky učebné materiály na to, aby sme deti vtiahli do diania a dokázali im sprostredkovať učenie cez jedinečný zážitok.

 

Ak vaše deti milujú kocky LEGO®, bude sa im u nás páčiť.

 

GALÉRIA

Centrum        
Exterier centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum Exterier
centrum centrum centrum centrum Oslava
Oslava Oslava Oslava Oslava centrum
         
Ihrisko a terasa        
Exterier Exterier Exterier Exterier Exterier

 

LEKTORI

Vieme, že každá metodika potrebuje špičkových lektorov, aby vznikla dokonalá hodina. Preto máme vlastný systém výberu a rozvoja lektorov. Samotný výber je proces, pri ktorom si overíme nielen pedagogické zručnosti, ale aj schopnosť práce s deťmi a psychologický profil kandidátov. Vstupné školenie následne zahŕňa tréning metodiky, a zároveň aj tréning na organizáciu hodiny, zvládanie rôznych situácií a špecifické zručnosti. Výsledkom sú lektori, ktorí dokážu deti vtiahnuť do deja, motivovať a zapojiť  - a zároveň dokážu udržať ich pozornosť a hodina má potrebnú „šťavu“. V skratke lektori, ktorých to baví a tento entuziazmus dokážu preniesť aj na deti.

Zoznámte sa s nimi:

lucia-svecova

Lucia – jej poslaním je práca učiteľky. Vyštudovala odbor telesná výchova a etická výchova a okrem kurzov s kockami LEGO u nás a vo vašich školách a škôlkach sa stará o deti v našich jarných a letných táboroch. Je dušou nášho centra a vzdeláva aj ďalších „legtorov“, a koniec-koncov aj svojich dvoch synov.

Veronika-Supeková

Veronika - naša táborová vedúca vyučuje angličtinu Wattsenglish a pri stavbe kociek LEGO vždy používa prilbu :-) Nevieme ako to robí, ale deti si vždy veľmi rýchlo dokáže získať.

Danko

Mima - expertka na anglický jazyk, metodička Jazykovej školy Target, prekladateľka a lektorka detských kurzov angličtiny a kurzov s kockami LEGO. Vyštudovala angličtinu na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a v ich detskej izbe bývajú dvojičky Samko a Marko.

 

 

 

BRICK BY BRICK | Poprad
Popradské nábrežie 17, 058 01 Poprad

0948 60 43 43 poprad@brickbybrick.sk

facebook youtube
 
 
 
 

 
Target
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií