c
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Aktivity

Predškôlkárska príprava s kockami LEGO®

Ako pripraviť deti na kolektív v škôlke čo najmenej stresujúco? Vyskúšajte našu škôlku! Počas predpoludnia sa deti v našom kreatívnom centre začnú socializovať pod taktovkou skúsených pedagógov. Program je vedený podľa presného harmonogramu, aby deti po celý čas vykonávali zábavné aktivity v kruhu iných detí a nemali tak čas smútiť za rodičmi. Samozrejme nebude chýbať zdravá desiata – stolovanie s inými deťmi a radostný príchod rodičov ešte pred popoludňajším spánkom.

DETAIL
PROGRAMU

Brick klub - voľný večer pre rodičov

Chcete si s partnerom niekam vyraziť a neviete, kam dať svoju ratolesť? Môžete k nám doniesť svojho drobca a my sa oňho nielenže postaráme, ale zažije aj kopec zábavy a popritom sa veľa naučí. A samozrejme, môže sa do sýtosti vyblázniť s kockami LEGO®.

DETAIL
PROGRAMU

Laboratórium s kockami LEGO®

Hľadáte program pre svoje deti? Priveďte ich k nám. Program Laboratórium s kockami LEGO® je určený deťom, ktoré sa chcú prísť zahrať, postaviť si model a zároveň sa zabaviť. A ak im niečo nepôjde, naši lektori ho radi usmernia.

DETAIL
PROGRAMU

Návšteva počas vyučovania | Triedny výlet

Tento program je určený pre základné školy a má dve základné formy – buď je možné s celou triedou navštíviť naše kreatívno-vzdelávacie centrum alebo prídu naši lektori priamo na vyučovaciu hodinu. Program je ideálnym spôsobom ako oživiť bežné hodiny prírodovedy, matematiky, chémie alebo iných predmetov.

DETAIL
PROGRAMU

BRICK BY BRICK | Poprad
Popradské nábrežie 17, 058 01 Poprad

0948 60 43 43 poprad@brickbybrick.sk

facebook youtube
 
 
 
 

 
Target
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií